szumlin.eu

Edek 10.02.2021

Personalizacja w biznesie

  • Personalizacja w biznesie
  • Personalizacja w biznesie

Marketing elektroniczny jest jedną z wiodących technologii w globalnym społeczeństwie informacyjnym. Jego nowoczesna forma jest modna od lat 80-tych wśród firm specjalizujących się w sprzedaży i dystrybucji filmów kolorowych oraz w sprzedaży płyt CD i DVD. Pomysł polegał na połączeniu druku domowego z produkcją specjalnego wydania portfela CD / DVD. Było to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ wiele osób z powodzeniem odcisnęło swoje piętno na nowo powstających strefach technologicznych i kulturowych.

Obecnie personalizacja jest nadal bardzo ważną koncepcją w biznesie. To bardzo dobry sposób na stworzenie marki, która nie jest zależna od dobrego smaku, ale od dobrego wizerunku, co jest niezwykle ważne w przypadku firmy - na rynku europejskim.

Najnowsza wersja technologii to spersonalizowany dysk, który jest elektrycznym urządzeniem pamięci masowej. Naelektryzowany dysk jest na cienkiej kartce papieru, a na odwrocie ma nadrukowane logo firmy. Jak dotąd tak innowacyjne.

Technologia ta opiera się na tzw. microstamping, czyli wykorzystaniu drobnych drgań elektronicznych, które są przenoszone na zadrukowane podłoże, na którym odbijane są cząsteczki magnetyczne. Firma, która stworzyła technologię personalizacji, otrzymuje niewielkie wynagrodzenie i certyfikat na stronie firmy - czasami kilka tysięcy złotych.

Idea personalizacji w biznesie jest tak nowatorska i nowatorska, że ​​nie została jeszcze w pełni przyjęta na rynku. Jednak dziś jest to stale rozwijająca się koncepcja rynkowa i idealne rozwiązanie dla wielu firm zajmujących się dystrybucją różnorodnych towarów oraz sprzedażą różnorodnych artykułów.

Tagi: różnorodnych, dysk, oraz, rozwiązanie, sprzedaży, personalizacja synonim, personalizacja co to znaczy, personalizacja produktu, personalizacja koszulek, personalizacja windows 10, personalizacja reklam, personalizacja butów,